Windykacja długów

  • Skuteczna windykacja

    Skuteczna windykacja

Windykacja przedsądowa, negocjacje, wezwania do zapłaty, windykacja sądowa, ofensywna windykacja terenowa.

Byłeś już wszędzie i u wszystkich – nikt nie zdołał odebrać dłużnikowi Twoich wierzytelności? Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, utracone dobra, zaufaj nam, postaramy się Ci pomóc.
Przekaż nam wszystkie potrzebne dokumenty  i  informacje, a my przeprowadzimy wielopłaszczyznową i dogłębną analizę sprawy, sprawdzimy realne możliwości i stan majątkowy (jawny i ukryty) oraz społeczny dłużnika. Powiemy Ci jakie jeszcze są szanse na odzyskanie tego co Twoje.

Skuteczna windykacja wierzytelności.

Ocenimy na ile możliwa jest skuteczna windykacja wierzytelności i jeżeli się na nią zgodzisz, uruchomimy procedury windykacji ofensywnej zawsze wspieranej nadzorem naszego prawnika. Dochowamy najwyższej staranności w realizowanych czynnościach by odzyskać Twoje środki.

Jeżeli więc sprawa dotyczy:

    długu, wierzytelności, której jeszcze nie zacząłeś windykować;
   długu, wierzytelności wobec której wykorzystałeś już wszystkie prawne możliwości, masz nakaz zapłaty, egzekucja komornika okazała się bezskuteczna i jesteś już bezsilny;
    długu, wierzytelności, pożyczonych pieniędzy, na które nie masz żadnego pokwitowania;
    oszustwa, które spowodowało, że utraciłeś środki, uczestnicząc samemu w pozornie legalnej transakcji, biznesie;
   każdego innego zobowiązania, które nie zostało uregulowane wobec Ciebie.

Zadzwoń !

Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy, co zrobić. Mamy sposoby na zidentyfikowanie majątku dłużnika zarówno tego formalnego jak i ukrytego. Wiemy jak z nim porozmawiać by oddał to co Twoje. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga rzetelnej oceny i analizy oraz fachowego wsparcia - Koordynator Grupy ALERT czeka na Twój kontakt, by Ci pomóc!
 
Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa

Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów