Profesjonalna obserwacja
Śledztwo detektywistyczne

  • Śledztwo detektywistyczne.

    Śledztwo detektywistyczne.

Techniki i pułpki kryminalistyczne, zaawansowane kombinacje śledcze.

Profesjonalna obserwacja to zaplanowany zespół określonych niejawnych działań i technik pozwalający na uzyskanie informacji – dowodów, w postaci zdjęć, nagrań video, audio, które są niezbędne dla osiągnięcia celów realizowanego zlecenia.

Profesjonalna obserwacja to swoista sztuka w prowadzonych czynnościach detektywistycznych.

Profesjonalna obserwacja to zespoły osób o specjalnych predyspozycjach, przeszkolonych i wywodzących się z operacyjnych komórek obserwacyjnych służb. W policji itp. profesjonalna obserwacja to specjalistyczna wyodrębniona komórka – wydział wyposażony w odpowiedni sprzęt i składająca się z rzeszy przeszkolonych funkcjonariuszy – obserwatorów, którzy wykonują tylko i wyłącznie zadania inwigilacji. Zanim zostaną oni wcieleni do tych wydziałów przechodzą często kilkumiesięczne specjalistyczne szkolenia, a faktycznymi fachowcami w tej dziedzinie stają się dopiero po wielu latach praktyki.
Takie właśnie osoby wchodzą w skład Zespołów Obserwacyjnych Grupy ALERT. Czynności obserwacyjne, o ile tylko mogą być wykonane wspierają praktycznie każdy z obszarów, jaki jest realizowany w ramach naszych ofert, ale oczywiście mogą również stanowić element innych prawnie dopuszczalnych czynności detektywistycznych nie wyszczególnionych w ofertach na naszej stronie. Jeżeli zatem chcesz skorzystać z profesjonalnej obserwacji

Zadzwoń !

Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy  co zrobić. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. Jeżeli Twoją sprawę może rozwiązać profesjonalna obserwacja, zadysponujemy dla Ciebie tyle zespołów ile będzie niezbędnych do wykonania zadania. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga wsparcia.

Zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Operacyjnym Grupy ALERT: Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl

Pozyskiwanie informacji, dowodów, świadków …

Informacja to władza, a władza to pieniądze, pieniądze to posłuch, pieniądze plus władza to możliwość zmiany rzeczywistości na taką, która spowoduje, że ma się do dyspozycji jeszcze więcej pieniędzy i jeszcze więcej władzy  – tyle cytatów, a rzeczywistość?
Informacja to nie tylko władza, to przede wszystkim wiedza o tym co unikalne, niejawne, to możliwość uprzedzenia ruchów przeciwników, to wreszcie „kapitał”, który często waloryzuje się dużo wyżej i lepiej niż dobrze zabezpieczone weksle.

Grupa ALERT to zespół, który tworzą osoby wyspecjalizowane w pozyskiwaniu informacji. Wywiadowcy, którzy w przeszłości byli szkoleni jak „opracować osobę” (sprofilować ją), zbliżyć się do niej i wydobyć wiedzę, która jest żądana. A to wymaga  unikalnych umiejętności i predyspozycji. Jak mówił pewien człowiek „od rzeczy prostych są proste rozwiązania” od trudnych i skomplikowanych - Grupa ALERT.

Śledztwo detektywistyczne to zespół zaplanowanych i sukcesywnie krok po kroku wykonywanych czynności operacyjnych i dochodzeniowych realizowanych przez detektywów. Każda prowadzona przez nas sprawa będzie składową planu śledztwa detektywistycznego, lecz jego  katalog nie jest zamknięty. Jeśli Ty lub Twoja Firma potrzebuje pozyskania informacji w zakresie, który nie znalazłeś w ofertach na naszej stronie - jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Zadzwoń !

Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy  co zrobić. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. Jeżeli Twoją sprawę może rozwiązać przeprowadzone przez Grupę ALERT śledztwo detektywistyczne, zadysponujemy dla Ciebie tyle zespołów ile będzie niezbędnych do wykonania zadania. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga wsparcia, rozmowy – czekamy na kontakt, by Ci pomóc !

Koordynator Operacyjny Grupy ALERT :

Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa

Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów