Kontakt z Grupą Detektywistyczną ALERT

 • Kontakt z Biurem Detektywistycznym Alert.

  KONTAKT DLA OSÓB PRYWATNYCH

  Nie wiesz od czego zacząć? Jak opisać swój problem? Jest Ci niezręcznie bo dotyczy on Twoich bliskich, partnera, współmałżonka, dziecka, kolegów, przyjaciół, współpracowników, szefa, partnera czy rodziny?

  Zadzwoń !

  Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. A jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy, powiemy Ci o tym oraz zarekomendujemy dalsze kroki  i działania. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga wsparcia, rozmowy, zatem nie zwlekaj !

   

  Koordynator Operacyjny Biura Detektywistycznego ALERT czeka na Twój kontakt, by Ci pomóc: 

  Grupa Detektywistyczna ALERT
  Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
  siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
  NIP: 7551181001
  REGON: 369990703

  [NAPISZ DO NAS]

 • Kontakt z Agencją Detektywistyczną Alert.

  KONTAKT DLA FIRM

   

  Zdarzyło się coś, co według Ciebie nie powinno mieć miejsca, może ktoś jest nieuczciwy wobec Ciebie, może naraził Twoją Firmę na duże straty?
  Nie jesteś pewien czy to zgłosić na Policję, zawiadomić Prokuraturę, poprosić o pomoc prawnika czy detektywów?
  A może jest Ci niezręcznie, bo sprawa dotyczy Twoich bliskich, kolegów, przyjaciół, współpracowników, szefa, partnera, rodziny czy też długoletnich kontrahentów?
  Masz dylemat, czy zgłoszenie się do nas może być przedwczesne, a może przeciwnie uważasz, że jest już za późno i nie można nic sensownego w tej sprawie zrobić? Nie zastanawiaj się już dłużej - zrób ten krok  

   

  Zadzwoń !

  Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy, powiemy Ci o tym oraz zarekomendujemy dalsze działania. A jeżeli uznamy, że sprawa jest poważna, doszło do przestępstwa pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję i wesprzemy w działaniach. Potrafimy zidentyfikować i rozpracować nawet najbardziej zagmatwane „modus operandi” przestępców, oszustów i malwersantów. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga rzetelnej oceny oraz wsparcia, którego Tobie udzielimy natychmiast !

   

  Koordynator Agencji Detektywistycznej ALERT czeka na kontakt, by pomóc:

  Grupa Detektywistyczna ALERT
  Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
  siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
  NIP: 7551181001
  REGON: 369990703

  [NAPISZ DO NAS]

 • Konatakt dla Biur Deektywistycznych z Grupą Alert.

  KONTAKT Dla Prywatnych Detektywów

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w zakresie usług detektywistycznych, Twoja Firma jest wpisana do rejestru Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, posiadasz licencję detektywa oraz obowiązkowe OC zawodowe i chciałbyś tworzyć niezależną i elitarną Grupę Detektywistyczną ALERT - skontakuje się z nami.

  [SPRAWDŹ OFERTĘ WSPÓŁPRACY

Partnerzy
  • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów
  • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW
  • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW