Kontakt z Grupą ALERT

 • Natychmiastowa pomoc.

  KONTAKT DLA OSÓB PRYWATNYCH

  Nie wiesz od czego zacząć? Jak opisać swój problem? Jest Ci niezręcznie bo dotyczy on Twoich bliskich, partnera, współmałżonka, dziecka, kolegów, przyjaciół, współpracowników, szefa, partnera czy rodziny?

  Zadzwoń !


  Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. A jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy,  powiemy Ci o tym i zarekomendujemy dalsze kroki  i działania. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga wsparcia, rozmowy – czekamy na kontakt, by Ci pomóc!

   

  Koordynator Operacyjny Grupy ALERT: 

  Grupa Detektywistyczna ALERT
  Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
  siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
  NIP: 7551181001
  REGON: 369990703

  [NAPISZ DO NAS]

 • [URL=http://onet.pl]

  KONTAKT DLA FIRM

  Zdarzyło się coś, co według Ciebie nie powinno się zdarzyć, może ktoś jest nieuczciwy wobec Ciebie, może naraził Twoją Firmę na duże straty?
  Nie jesteś pewien czy to zgłosić na Policję, zawiadomić Prokuraturę, poprosić o pomoc detektywów?
  A może jest Ci niezręcznie, bo sprawa dotyczy Twoich bliskich, kolegów, przyjaciół, współpracowników, szefa, partnera, rodziny czy długoletnich kontrahentów?
  Masz dylemat, czy zgłoszenie się do nas może być przedwczesne, a może przeciwnie uważasz, iż jest już za późno i nie można już nic w tej sprawie zrobić?

  Zadzwoń !

  Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy, powiemy Ci o tym i zarekomendujemy dalsze kroki. A jeżeli uznamy, że sprawa jest poważna, doszło do przestępstwa pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję i wesprzemy w działaniach. Potrafimy zidentyfikować i rozpracować nawet najbardziej zagmatwane „modus operandi” przestępców, oszustów i malwersantów. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga rzetelnej oceny, analizy, fachowego wsparcia

   

  Koordynator Grupy ALERT czeka na kontakt, by Ci pomóc:

  Grupa Detektywistyczna ALERT
  Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
  siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
  NIP: 7551181001
  REGON: 369990703

  [NAPISZ DO NAS]

 • KONTAKT dla Biur Detektywistycznych

  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w zakresie usług detektywistycznych, Twoja Firma jest wpisana do rejestru Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, posiadasz licencję detektywa oraz obowiązkowe OC zawodowe i chciałbyś tworzyć niezależną i elitarną Grupę ALERT

   

                                                                                                    [SPRAWDŹ OFERTĘ WSPÓŁPRACY

Partnerzy
  • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów