KONTAKT DLA FIRM

  • Kontakt z Agencją Detektywistyczną Alert.

    Kontakt z Agencją Detektywistyczną Alert.

Zdarzyło się coś, co według Ciebie nie powinno się zdarzyć, może ktoś jest nieuczciwy wobec Ciebie, może naraził Twoją Firmę na duże straty?
Nie jesteś pewien czy to zgłosić na Policję, zawiadomić Prokuraturę, poprosić o pomoc detektywów?
A może jest Ci niezręcznie, bo sprawa dotyczy Twoich bliskich, kolegów, przyjaciół, współpracowników, szefa, partnera, rodziny czy długoletnich kontrahentów?
Masz dylemat, czy zgłoszenie się do nas może być przedwczesne, a może przeciwnie uważasz, iż jest już za późno i nie można już nic w tej sprawie zrobić?

Zadzwoń !
Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy, powiemy Ci o tym i zarekomendujemy dalsze kroki. A jeżeli uznamy, że sprawa jest poważna, doszło do przestępstwa pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję i wesprzemy w działaniach. Potrafimy zidentyfikować i rozpracować nawet najbardziej zagmatwane „modus operandi” przestępców, oszustów i malwersantów. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga rzetelnej oceny, analizy, fachowego wsparcia - Koordynator Grupy ALERT czeka na kontakt, by Ci pomóc:


Grupa Detektywistyczna ALERT
Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
NIP: 7551181001
REGON: 369990703

Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów