Odzyskiwanie danych.
Wykrywanie GPS, podsłuchów, lokalizatorów itp.

 • Informatyka śledcza - Biuro Detektywistyczne Alert.

  Informatyka śledcza - Biuro Detektywistyczne Alert.

Odzyskiwanie utraconych danych, informatyka śledcza, przeciwdziałanie cyberprzestępczości, biały wywiad i analizy kryminalistyczne. 

Informatyka śledcza, którą w Agencji Detektywistycznej ALERT realizują specjaliści, informatycy i technicy, byli funkcjonariusze z Wydziałów do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Stołecznej oraz Komendy Głównej Policji, to pozyskiwanie, dostarczanie i zabezpieczanie materiałów dowodowych w ramach analizy zawartości cyfrowych nośników danych, mogących stanowić skuteczne uzupełnienie tradycyjnych metod gromadzenia materiałów dowodowych. Poszukiwanie i analiza materiału cyfrowego dotyczy wszelkiego rodzaju elektronicznych nośników danych, jak dyski komputerów, dyski SSD instalowane w coraz to większej ilości urządzeń, karty pamięci, pendrive, telefony, smartfony itp. Informatyka śledcza obejmuje również analizę ruchu sieciowego, odwiedzanych stron internetowych czy aktywności na portalach społecznościowych. Nasze wielopłaszczyznowe działanie pod kątem odzyskiwania danych wieńczy ekspertyza czyli raport o uzyskanych dowodach, które otrzymuje Zleceniodawca.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie:

 • bezpośredniego wsparcia w trakcie czynności procesowych, typowania sprzętu do        zabezpieczenia materiału dowodowego;
 • przeprowadzenia tzw. “białego wywiadu” w źródłach otwartych, dokonania analizy oraz weryfikacji zebranych własnych materiałów;
 • dokonania analizy zapisów monitoringu, odzyskania danych skasowanych;                                         
 • odszyfrowywania danych, ujawnionych dowodów cyfrowych na potrzeby postępowania przygotowawczego  i sądowego;
 • odzyskiwania danych z cyfrowych nośników danych, sprawnych jak i uszkodzonych fizycznie np. po zalaniu, złamaniu, stłuczeniu itp.

Zadzwoń !

Wysłuchamy Cię, porozmawiamy i skontaktujemy z naszym ekspertem, który pomoże rozwiązać Twój problem. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga rzetelnej oceny, analizy oraz fachowego wsparcia.

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów w pomieszczeniach, pojazdach, urządzeniach przenośnych, telefonach, komputerach itp.

Jeśli się obawiasz, że ktoś zamierza Ciebie lub Twoich bliskich podsłuchiwać, nagrywać bądź inwigilować, być może już to robi i nie czujesz się bezpiecznie nawet w swoim domu czy samochodzie – zgłoś się do nas. Biuro Detektywistyczne ALERT tworzą praktycy wyszkoleni w jednostkach wojskowych oraz agencjach wywiadowczych, posiadający unikalną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa. Są to byli pracownicy i funkcjonariusze pionów technicznych z odpowiednim doświadczeniem w zakresie przeciwdziałania inwigilacji. Skorzystanie z ich wiedzy w połączeniu z najnowszym dostępnym specjalistycznym sprzętem daje najwyższą gwarancję skuteczności w wykryciu niepożądanych urządzeń podsłuchowych i lokalizacyjnych. Czynności i procedury w tym zakresie  realizowane są zgodnie z wymaganiami polskiego i międzynarodowego porządku prawnego. Gwarantujemy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy, a po zakończonych działaniach przekazujemy szczegółowy raport i wyniki z przeprowadzonych czynności.

Jeżeli zatem chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi wykrywania podsłuchów, rejestratorów lub lokalizatorów, zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Operacyjnym Agencji Detektywistycznej ALERT :  

Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa

Partnerzy
  • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów
  • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW
  • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW