Niewierność partnera,
prawda czy fałsz?

  • Zdrady partnerskie

    Zdrady partnerskie

Sprawy rozwodowe, obserwacja niewiernych partnerów/współmałżonków, dowody zdrady, obsługa prawna rozwodów itp.

Jeśli czujesz, że Twój partner/ka współmałżonek może nie być lojalny/a wobec Ciebie, jeśli serce czy intuicja podpowiada Ci, że w Waszym związku coś się złego dzieje lub jeśli zaobserwowałeś/aś niepokojące symptomy w związku Twoich dzieci, przyjaciół, martwi Cię to i chcesz by te obawy sprawdzili i zbadali  profesjonaliści – zgłoś się do nas.

Zdrada małżeńska, niewierność partnera, dyskretne i skuteczne metody weryfikacji.

Na udowodnienie takiego czy innego zachowania, potwierdzenia lub wykluczenia zdrady jest dużo sposobów i możliwości. Grupa ALERT w wachlarzu swoich narzędzi ma ich wiele, od klasycznej obserwacji po tą wyrafinowaną zaawansowaną technologicznie oraz inne dyskretne i skuteczne metody. Efekt końcowy naszych działań jest zawsze jednoznaczny i oczywisty, bez domysłów i spekulacji, a przedstawione przez nas dowody nie budzą najmniejszych wątpliwości.
Bywa, że podejrzenia nie potwierdzają się, ale wtedy również udaje nam się znaleźć przyczynę zmiany w zachowaniu partnera/ki współmałżonka.

Dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości, podejrzenia - zadzwoń!

Wysłuchamy Cię, porozmawiamy szczerze i doradzimy co zrobić. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, której bezwzględnie przestrzegamy. A jeżeli Twój problem ocenimy jako przedwczesne obawy, powiemy Ci o tym i zarekomendujemy dalsze kroki i działania. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale każda trudna wymaga wsparcia, rozmowy – czekamy na kontakt, by Ci pomóc!

Koordynator Operacyjny Grupy ALERT :

Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa

Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów