Współpraca z Grupą ALERT

  • Siła synergii - współpraca z Biurem Detektywistycznym Alert.

    Siła synergii - współpraca z Biurem Detektywistycznym Alert.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w zakresie usług detektywistycznych, Twoja Firma jest wpisana do rejestru Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, posiadasz licencję detektywa oraz obowiązkowe OC zawodowe i chciałbyś tworzyć niezależną i elitarną Grupę Detektywistyczną ALERT                                     

                                                       Z A P R A S Z A M Y !

Zapoznaj się czego wymagamy od członków naszej Grupy:

Uczciwości – bezwzględnego stosowania się do etyki zawodowej detektywa, uczciwości wobec Grupy i Zleceniodawców oraz innych podmiotów tej branży. Określenia swoich kompetencji i zakresu przedsięwzięć możliwych do realizacji przez Ciebie i/lub Twój Zespół. Transparentnego i dającego się skwantyfikować rozliczenia z wykonanych czynności i zrealizowanych działań.

Profesjonalizmu – zanim powierzymy Ci naszą tożsamość – szyld Agencji Detektywistycznej ALERT wraz z kredytem zaufania udowodnij nam w praktyce (podczas realizacji zleceń), że możemy zaprosić Ciebie do naszego elitarnego grona detektywów, których warto polecić zawsze i każdemu.  
 
Skuteczności – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, Twoja skuteczność to Twoje możliwości, umiejętności i dochowanie najwyższej staranności w wykonaniu czynności detektywistycznych. Oczekujemy konsekwencji i determinacji w osiąganiu zamierzonych celów będących przedmiotem umowy ze Zleceniodawcą.  

Jeżeli chcesz współtworzyć Grupę Detektywistyczną ALERT, być jednym z nas, zapraszamy do kontaktu:

Grupa Detektywistyczna ALERT
Tel.: +48 690 343 345e-mail: kontakt@grupa-alert.pl
siedziba: ul.Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa woj. mazowieckie
NIP: 7551181001
REGON: 369990703

Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów
    • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW
    • MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ PRYWATNYCH DETEKTYWÓW