Skuteczność

 

Miarą skuteczności Agencji Detektywistycznej ALERT są opinie naszych klientów, ich satysfakcja po zrealizowanych dla nich zleceniach, ale także udział detektywów z Grupy ALERT w mediach społecznośćiowych, lokalnych i ogólnopolskich, w których próbujemy przybliżać rozwiązania pomagające uniknąć zagrożeń, rekomendujemy działania w przypadkach uwikłania się w trudne sytuacje życiowe oraz wskazujemy jak postępować gdy już się zostało ofiarą działań przestępczych. Jeżeli tylko na to pozwala sytuacja, staramy się dzielić z innymi na forum wycinkami naszej niełatwej pracy detektywistycznej. 

 • Biuro Detektywistyczne Alert nagrało oszustów bankowych.

  Biuro ALERT nagrało oszustów

  Apelujemy by być ostrożnym i czujnym nawet jeżeli na wyświetlaczu naszego telefonu pojawia się nazwa banku, w którym mamy oszczędności, a dzwoniący do nas pracownik przedstawia się z imienia i nazwiska, zna nasze dane, w tym nr konta bankowego, adres zamieszkania itp. W takim wypadku należy się rozłączyć by zweryfikować kontakt poprzez nr tel. banku, który znamy. Na zaprezentowanym przez Grupę Detektywistyczną ALERT przykładzie obok można usłyszeć jak działają sprawcy.

   

  Kliknij w link i posłuchaj: https://youtu.be/ksSgZtZMN08              

  Komentarze: 0Więcej
 • Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie TVP3

  Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie TVP3

  Pod koniec listopada 2022 roku Telewizja Polska w TVP3 wyemitowała materiał w programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” dotyczący zagadkowego zaginięcia 32-letniego meżczyzny - Pawła Barana z Chlewisk, w którego zaawansowanych poszukiwaniach czynny udział brali detektywi Agencji Detektywistycznej ALERT.

   

   

  Kliknij w link i obejrzyj: https://www.facebook.com/grupadetektywistycznaalert/videos/531902848921822                 

  Komentarze: 0Więcej
 • Grupa ALERT wspiera WOŚP.

  Grupa ALERT wspiera WOŚP

  „Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku …” śpiewał Seweryn Krajewski. Z pewnością nie pogniewaliby się autorzy tego świątecznego hitu Czerwonych Gitar gdyby dedykować go też dniu styczniowemu, w którym co roku Jurek Owsiak ogłasza start Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Agencja Detektywistyczna ALERT gra zawsze z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

   

  Kliknij w link i obejrzyj: https://fb.watch/if-i_68lfa/

  Komentarze: 0Więcej
Partnerzy
  • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów