P E G A S U S ! permanentna inwigilacja ...

  • Inwigilacja w każdym czasie i miejscu.

    Inwigilacja w każdym czasie i miejscu.

 

Podsłuchy, kamery i GPS-y w każdym domu i samochodzie?

Permanentna inwigilacja !!! … wykrzykiwał Maks bohater filmu „Seksmisja” Juliusza Machulskiego i było to wtedy, prawie 40 lat temu śmieszne, abstrakcyjne, po prostu niemożliwe w życiu realnym. A dziś? Niestety jak powiedział przysłowiowy klasyk „dziś wszystko jest na sprzedaż, prywatność skończyła się, gdy zaczęły się smartfony, serwisy społecznościowe, a elektroniczne urządzenia szpiegowskie można kupić po prostu wszędzie i za grosze”. I nie trzeba być służbą specjalną by zamontować w urządzeniu aplikację, która będzie informować o wszystkim co dzieje się w nim i wokół niego przez 24 godziny na dobę. Różnica tylko polega na tym, iż wspomniane w tytule naszego bloga oprogramowanie „Pegasus [1]” może to zrobić zdalnie, ale mając w ręku tylko na kilkanaście sekund urządzenie, dostęp do niego, może to też zrobić każdy i praktycznie z takim samym skutkiem. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, sprzyjające okoliczności, nadmierne zaufanie do osób z najbliższego otoczenia czy po prostu niedbalstwo lub brak podstawowych zabezpieczeń. To gdzie jesteśmy – nasza lokalizacja, samochodu, laptopa, telefonu, walizki, torebki, płaszcza itp. jeżeli tylko ktoś chce ją znać, nie musi już być tylko naszą tajemnicą. Stosowane w dzisiejszych czasach tzw. GPS-y, lokalizatory osobowe, itp. specjalistyczne urządzenia, zminiaturyzowane i perfekcyjnie zakamuflowane, obsługiwane poprzez systemy monitoringu satelitarnego lub cyfrowe stacje łączności bezprzewodowej, potrafią do 1-go metra określić gdzie znajduje się nasz telefon lub zamontowane potajemnie urządzenie, a przy okazji wskazać miejsce przebywania inwigilowanej osoby i zarejestrować co się mówi i robi w czasie rzeczywistym.  

Wykrywanie ukrytych podsłuchów, kamer, GPS-ów i lokalizatorów.  

Agencja Detektywistyczna ALERT w palecie swoich ofert posiada między innymi usługę wykrywania podsłuchów, kamer, GPS-ów i lokalizatorów (vis: https://grupa-alert.pl/odzyskiwanie-utraconych-danych---informatyka-sledcza-wykrywanie-podsluchow-i-lokalizatorow.html ). Jeśli zatem istnieją przesłanki by obawiać się, że ktoś zamierza Ciebie lub Twoich bliskich podsłuchiwać, nagrywać bądź inwigilować, być może już to robi i nie czujesz się bezpiecznie nawet w swoim domu czy samochodzie – należy niezwłocznie zadzwonić (najlepiej z telefonu innego niż ten użytkowany na co dzień) na numer tel. 690 343 345. Koordynator Operacyjny Biura Detektywistycznego ALERT wysłucha Ciebie uważnie i podpowie co robić w danej sytuacji, jak się zachować lub po prostu przyśle zespół specjalistów w zakresie wykrywania urządzeń inwigilacyjnych. Zespół ten tworzą licencjonowani prywatni detektywi byli pracownicy i funkcjonariusze pionów technicznych z odpowiednim doświadczeniem w zakresie przeciwdziałania inwigilacji. Skorzystanie z ich wiedzy w połączeniu z najnowszym dostępnym specjalistycznym sprzętem daje najwyższą gwarancję skuteczności w wykryciu niepożądanych urządzeń podsłuchowych i lokalizacyjnych w tym tych uśpionych, wyłączonych lub uszkodzonych. Czynności i procedury w tym zakresie realizowane są zgodnie z wymaganiami polskiego i międzynarodowego porządku prawnego. Gwarantujemy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy, a po zakończonych działaniach przekazujemy szczegółowy raport i wyniki z przeprowadzonych czynności.

 

_________________________


[1] Pegasus - (za Wikipedią) – to oprogramowanie szpiegujące przeznaczone do instalacji na systemach iOS i Android opracowane i dystrybuowane przez izraelską firmę NSO Group.

 

 

Wojciech Szczurek
Detektyw Koordynator Operacyjny Grupy ALERT

 

 

Dodaj komentarz
Partnerzy
    • Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów